З 29-го червня по 4-е липня Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» та Vanopl Development Group, за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України, проведуть Десяту ювілейну міжнародну відкриту студентську олімпіаду з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова KPI-OPEN 2015.

Олімпіада KPI-OPEN — одне з найбільших очних змагань з програмування в світі та найбільше в Україні. Вперше вона була проведена ще у 2006 році, і відразу ж стала важливою подією для програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами у відповідністі з міжнародними. Відсутність організаційного внеску робить KPI-OPEN ідеальним майданчиком для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Головна мета Олімпіади — привернення уваги суспільства до інтелектуальних студентським змаганням та підвищення професійного рівня молодих спеціалістів. А ще KPI-OPEN забезпечує налагодження особистих контактів між студентами різних міст та країн, розвиток міжвузівських зв’язків, популяризує інтелектуальний розвиток і роботу в команді. Цікаво захід і для IT-компаній, які отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих з кращих. Також закріпилася практика проведення в рамках олімпіади презентацій, семінарів та лекцій, на яких фахівці компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів з актуальними завданнями, які стоять перед індустрією на даному етапі.

З перших же днів свого існування олімпіада KPI-OPEN привертає до себе пильну увагу з боку громадськості. Постійно збільшується число учасників, розширюється географія турніру, зростає інформаційна підтримка.

За 10 років існування Олімпіади в ній взяли участь 786 команд і більше 2500 студентів з 14 країн, 64 міст і 165 вищих навчальних закладів.

ВИСЛОВЛЕННЯ ПАРТНЕРІВ ОЛІМПІАДИ:

«Компанія MacPaw прийняла рішення підтримати 10-ту ювілейну міжнародну студентську Олімпіаду з програмування у рамках наших ініціатив зі сприяння розвитку ІТ-освіти в Україні. Маємо надію, що досвід участі у таких заходах стане поштовхом для подальшого професійного розвитку студентів та росту ІТ-галузі в країні у цілому», — Олександр Косован, засновник та керівник компанії MacPaw.

«Нам було дуже приємно отримати можливість підтримати 10ту ювілейну міжнародну студентську Олімпіаду з програмування, оскільки ми завжди допомагаємо у розвитку та навчанні молодого покоління ІТ-фахівців. Ми чудово розуміємо, як важливо в молодому віці отримати схвалення і підтримку старших фахівців і, зрозуміло, нам самим корисно виступати в ролі менторів та бути точкою опори для учасників, оскільки це як ні що інше зобов’язує нас розвиватися і рости над собою. Ми впевнені, що учасники покажуть себе у вирішенні кейсів і зможуть нас здивувати, ну а ми в свою чергу будемо всіляко їм допомагати», — заявив Олександр Марченко, операційний директор CyberBionic Systematics.

KPI-OPEN та продюсерський центр openARTstage до ювілею Олімпіади презентують новий арт-проект KPI-OPEN ART STAGE, який пройде в Центрі культури та мистецтв НТУУ «КПІ» 2-го та 3-го липня о 19:00. Зал на 1500 місць! Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися якісною музикою та вокалом! Вхід вільний!

Live-трансляція концертів на Площу знань НТУУ «КПІ» та онлайн трансляція на каналі Youtube openARTstage. Alex Fokin Radio Band з програмою DJazz, Олексій Боголюбов (піаніст), Алік Фантаєв (барабанщик), колективи French Vibes (французька лірика під авторські джазові аранжування) і Samba Project (латино-американська музика) зарядять Вас творчістю та позитивом на довгий час!

Спонсорами Олімпіади в 2015 році виступили компанії MacPaw та ITVDN.

Призовий фонд: переможців чекають цінні призи від компанії MacPaw у вигляді ноутбуків MacBook Air, шоломів віртуальної реальності Oculus Rift, комп’ютерів Raspberry Pi, а також ліцензій на ПЗ CleanMyMac, подарункові сертифікати на відео курси від компанії ITVDN, а також набори для очищення мобільних пристроїв та оргтехніки від компанії ColorWay, та традиційний кришталевий приз KPI-OPEN.

Інформаційними спонсорами KPI-OPEN 2015 стали видання та ресурси: gagadget.com, iXBT.com, Hi-Tech Pro, CHIP, Освітній портал ПедПРЕССА, «Шпиль!», Overclockers.ua, «Сети и телекоммуникации», Hardwareluxx, EX.ua , hi-tech.ua, gecid.com, CyberBionic Systematics, «Комп’ютерна газета», MegaObzor.com, IT Expert, «Техногайд», ModLabs.net, «Хакер», IT Business Week, Apps4All, IT News, HiTech.Expert , «Компьютерное обозрение», DLG.ru, «Світ ПК», VideoPay, ITC.ua, Overclockers.ru, itechnology.org.ua, PC Magazine Russian Edition і BrainBasket Foundation.

Арт-проект KPI-OPEN ART STAGE відбудеться за підтримки: Gloss.ua, Vgorode.ua, Вихідний, today.kiev.ua, порталів Експеримент, Glo.ua, Дело.ua, artmisto.net, www.44.ua, інтернет -журнал «О’блік», інтернет-сайту «Цікавий Київ», технічним партнером виступить компанія DYNION AUDIO.

KPI-OPEN 2015 Запрошуємо представників мас-медіа та всіх зацікавлених на церемонії відкриття, підведення підсумків турів та нагородження, на які запрошені: Михайло Захарович Згуровський – ректор НТУУ «КПІ», І.В.Сергієнко – директор Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАНУ, В.В.Глушкова — канд. фіз-мат.наук, Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАНУ, Іван Плотніков – керівник групи розвитку Vanopl Development Group, Олександр Косован — керівник компанії MacPaw, Олександр Марченко — операційний директор CyberBionic Systematics.

 

Відкриття: 30.06.2015 10:45, Зал Вченої Ради НТУУ «КПІ», корпус 1, Проспект Перемоги, 37

Нагородження та закриття: 03.07.2014 12:00, Зал Вченої Ради НТУУ «КПІ», корпус 1, Проспект Перемоги, 37

Детальний розклад Олімпіади можна знайти за адресою http://kpi-open.org/schedule/.

Офіційний сайт олімпіади «KPI-OPEN»: http://kpi-open.org

Фінальний відео ролик KPI-OPEN 2014: https://vimeo.com/vanopl/kpi-open-2014-final-video

Контактна інформація: Іван Плотніков, ip@vanopl.com, Група розвитку Vanopl Development Group, +380632379995, skype: vanopl .

Дати проведення: з 29 червня по 04 липня 2014

Місце проведення: Україна, г. Київ, навчальні корпуси НТУУ «КПІ»